Polojasno, pět stupňů Celsia

4. února 2016 v 14:44 | Wnaty |  Blogosféra
Po kolikáté už? Ani to nepočítám.
Vítej zas a znova na blogu, který tu tolikrát byl a tolikrát nebyl. Spoustu let se blogování vzdávám, posléze se k němu ale neustále vracím. Tolik blogů jsem založila, tolik blogů jsem zrušila. Avšak poslední roky se už alespoň vracím pod jednou a tou stejnou přezdívkou. Možná právě proto, že jsem ji použila všude kde jsem mohla a to mě k ní prakticky připoutalo.


Na internetu vystupuji jako Wnaty. Na facebooku vedu stejnojmennou stránku, kam postuji své všední i nevšední výtvory, přezdívka Wnaty tvoří kořen mých emailových profilů a sociálních účtů, jako Wnaty jsem registrovaná na všelijakých fórech i ve všelijakých hrách. Zvykla jsem si na ni. Na Wnaty. To je snad dostatečné množství informací na začátek. Těchto pět písmen je tedy ve své podstatě klíčem k mé virtuální postavě takřka všude, kde je, byla a bude. Při důkladnějším pátrání a při větším zájmu snad i klíčem k mé reálné postavě. Koho to zajímá, ten si víc dohledá, komu to je fuk, tomu tohle bude stačit.

Můj návrat k blogování svůj důvod možná ani nemá. Asi mi jen chybělo to prostředí (které mě pravděpodobně zase brzy omrzí), nebo ten pocit publikovat něco svého, co nebude předmětem mého zaměstnání. Neočekávejte ale žádný deníček. Když mě něco trápí, nebo něco těší, řeším to s lidmi, nebo si to zapíšu sama pro sebe do bloku. Publikovat tu nebudu ani svou výtvarnou tvorbu, jelikož té jsem vyhradila již zmiňované facebookové stránky, čistě z principu, že se tam pohybuje masa lidí. Co víc, má tvorba mluví prakticky sama za sebe a nepotřebuje dlouhý popis, tudíž je mnohem příjemnější založit jakousi galerii, než výtvory násilně tlačit do článku.

Tohle je prostor, kde se budu dělit vlastně o všechno ostatní. Z důvody přehlednosti to všechno a zároveň to nic, co tu bude, plánuji řadit do rubrik. Ty se můžou dle mého aktuálního rozpoložení měnit, mohou ubývat i přibývat. Jejich aktuální stav bude vždy v hlavičce blogu, pod příslušným štítkem.
V intervalech mezi články ale žádný řád neočekávej. Budu psát, když bude o čem, když budu mít chuť a náladu, protože věřím, že tyto faktory se v článku samozřejmě pozitivně projeví.
Ráda bych tímto blogem předala něco, co by mohlo ostatní jakýmkoliv způsobem obohatit. Ať už se bude jednat o recenzi, návod, nějaký tip nebo i o můj vlastní názor na určitou problematiku.

Doufám tedy, že se tu snad časem někomu zalíbí. Přeji pěkný zbytek krásného dne, ať už je u Tebe pěkně, nebo ne :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama