Červen 2016

Organizovaný chaos v podání bordelářky Wnaty

29. června 2016 v 11:41 | Wnaty |  (Ne)všednosti
Jsem velmi pořádkumilovný člověk. Vážně. Já, dle mé rodiny totální bordelářka, miluju, když mám ve věcech systém. Není nic lepšího, než najít věci tam, kde mají být. Takové prostředí je pro mě oázou. A i přes to, že naši nadávají, že mám v pokoji stále bordel, stojím si za tím, že tam mám pořádek, který oni prostě nevidí. Jo, ty použité hrnky a skleničky, misky od snídaně, nebo podrobená zem, to chlívek je. Bohužel, nebo spíš bohudík není to z toho důvodu, že by mi to tam nevadilo, nedej bože, že by mi to snad vyhovovalo. Je to prostě tím, že jsem na tolik líná zvednout zadek a dát to tam trochu do kupy. Nebo mě to spíš kolikrát ani nenapadne. Na mou obranu, nakonec mi to stejně vadí tak, že to stejně po několika dnech uklidím, všichni to známe, pozítří je to tam zas.

V dnešním článku bych ráda popsala, jak takový organizovaný chaos vypadá. Ale nebudu mluvit jen o pokoji. Já jsem člověk, co si potrpí i na uklizený počítač, mobil, e-mail, nebo na to, abych měla všechny údaje na sociálních sítích v pořádku, tak jak si to představuji. V neposlední řadě si dbám i na pořádek v mém stylu psaní - zavedu-li si na nějaké sociální síti, facebookové stránce nebo právě tady na blogu nějakou formu, snažím se jí držet zuby nehty, aby v to mělo jednotný sytém a čtenáře to nemátlo.

Nech se inspirovat a zameť si ve svém!

Inspirace podle Wnaty

28. června 2016 v 11:09 | Wnaty |  (Ne)všednosti
Inspirace je složkou každodenního života nás všech. Myslím, že na mém blogu by si článek o ní zasloužil své místo, už jen proto, že právě ona je zdrojem kreativity a nápadů, které jsou pro mě nepostradatelné. V dnešním článku bych se ráda podělila o svůj subjektivní pohled na inspiraci jako takovou - specifikovala ji z pohledu zapáleného výtvarníka, tak trochu i pisálka, ale upozornila na její důležitost z části mého každodenního života, která se na první pohled může zdát být fádní. Ráda bych upozornila na její roli ve vztazích, zvláště pak těch partnerských. Na závěr nebude chybět ani mé doporučení na inspirativní zdroje, které rozdělím na základě výše zmiňovaných způsobů využití v praxi. Článek obohatím i o pár tipů, které ve výsledku vytvoří jakási vodítka, které by Ti mohli pomoci obohatit Tvůj život a žít ho trochu lépe.

Já už nebudu déle napínat, směle přejděme k jádru věci!

Henna ZARQA: informace, příprava a postup, výsledky + srovnání s Henne Color

23. června 2016 v 20:27 | Wnaty |  O vlasech
Hennu jsem si zamilovala. Nikdy jsem neměla tak dlouho a tak intenzivně červené vlasy, navíc tak zdravé a silné.
V dnešním článku bych ráda představila hennu ZARQU. Těšit se můžeš na důvody, proč jsem přešla z Henne Color, specifikaci henny ZARQY a její složení, informace o tom, kde a za kolik je možné ji sehnat, návod, jak jsem ji připravovala a aplikovala a v neposlední řadě taky na souhrn výsledků a porovnání s opěvovanou Henne Color.

Hned na úvod přikládám odkaz na článek, kde jsem relativně podrobně popisovala co to henna je, zdůraznila její klady i zápory a specifikovala Henne Color, popsala postup přípravy a aplikace a zveřejnila výsledky: KLIKNI ZDE!