Srpen 2016

#backtoschool - tipy co nakoupit a tipy jak si usnadnit a zpříjemnit běžný školní den

30. srpna 2016 v 8:32 | Wnaty |  Speciály
Sklonek srpna. Nastávající školní rok se neodvratně blíží a Wnaty je tu s několika fajn tipy jak se na něj nejen připravit, ale i relativně v poklidu ho přežít. Čti dál a nech se inspirovat!

7 kroků, které Ti pomohou naplnit Tvé sny

28. srpna 2016 v 22:09 | Wnaty |  (Ne)všednosti
Cestou k realizaci svých snů je vytvořit si ze snu projekt.

"Projekt je časově ohraničená a ucelená sada činností a procesů, jejímž cílem je zavedení, vytvoření nebo změna něčeho konkrétního. Projekt je třeba určitým způsobem řídit a je charakterizován typickými znaky: Cíl - projekt musí mít jasný cíl, výsledek či užitek, tedy něco, co má realizovat, vytvořit či změnit." zdroj: https://managementmania.com/cs/projekt.

Projekt 101 cílů za 1001 dní aneb jak se vymanit ze stereotypu všedního života

24. srpna 2016 v 23:33 | Wnaty |  Co se jinam nevešlo
Rutina. Stejný program dne, stejné tváře, stejné chutě. Každý den. Chceš poznat něco nového? Odkládáš své vlastní projekty stranou? Unikátní projekt 101 cílů za 1001 dní Ti pomůže zpestřit Tvůj každodenní život a obohatit ho novými zážitky, poznáním i zkušenostmi, nebo Ti pomůže dokopat se k něčemu, co už delší čas odsouváš na druhou kolej. Čti dál a dozvíš se o co přesně jde, jak to funguje, podělím se i o několik málo tipů a vlastních zkušeností.


Útržky

23. srpna 2016 v 22:09 | Wnaty |  Téma týdne
Někdy hodně vzpomínám na dobu, kdy jsem byla ještě dítě. Kolikrát jsem až překvapená, kolik střípků vzpomínek z paměti vylovím. Na kolik nepodstatných i podstatných věcí si vzpomenu. Přehrávám si v hlavě každou zvlášť a každá mi dokáže změnit výraz v obličeji. Jen co skončí jedna vzpomínka, vynoří se další, jakoby se chtěly předbíhat. Je jich tolik. Když vypluje na hladinu nějaká nová, mám neskutečnou radost a hned se mi zařadí mezi ty vzpomínky již nasbírané. Někdy si říkám, že bych si je měla psát. Ony se totiž rády toulají. Je jich tak moc. A já mám strach, že už třeba nějakou nenajdu. Jsou krásné a nechci je stářím poztrácet.

Seznámení se serverem dlouhevlasy.cz

23. srpna 2016 v 0:47 | Wnaty |  O vlasech
Kdo je do péče o vlasy takový blázen jako já, jistě mu bude dnešní článek přínosný. V dnešním článku se seznámíme s největším česko-slovenským diskuzním fórem, které se problematikou všech druhů vlasů podrobně zabývá a to nejen teoreticky, ale především prakticky, ze zkušeností uživatelů serveru. Osvědčené tipy, triky a recepty zde najdou majitelé všech typů vlasů - od suchých kudrnatých, po jemné mastící se. Pokud tedy tuto stránku neznáš a stále hledáš, co pro své vlásky to nejlepší, pokračuj ve čtení a nech se vtáhnout do světa plného rad a zkušeností.


#studentstruggle - vkusné kousky za pár korun

14. srpna 2016 v 23:33 | Wnaty |  Speciály
Jak už jsme si přiznali v minulém článku, já i Ty - oba jsme prostě socky, co jsou rády, když nějakou tu kačku ušetří. V dnešním článku bych ráda představila několik způsobů, jak lze sehnat velmi pěkné oblečení a doplňky za pár korun. Doufám, že tento článek pomůže nejen těm méně zámožným, ale i lidem, co jen chtějí svůj šatník obohatit o originální a nápadité kousky.