Září 2016

Henna Indian Natural Hair Care bordó: informace, příprava a postup, výsledky

23. září 2016 v 21:35 | Wnaty |  O vlasech
Tento článek je sponzorovaný.

Svým vláskům dopřávám hennu již několik měsíců. Kromě výživy a regenerace mi jde ale i o barevný výsledek - od začátku se pokouším docílit červené barvy, což je s hennou mnohdy obtížné, protože ráda chytá zrzavě. V dnešním článku se můžeš těšit na recenzi novinky od značky Indian Natural Hair Care, tedy bordó henny, která je čistě přírodní. Zvládne síla henny, červené řepy, indiga, indického angreštu a ibišku vykouzlit kýžený červený odstín?

Když je hudba drogou - dva týdny bez sluchátek

18. září 2016 v 16:44 | Wnaty |  Co se jinam nevešlo
Trpím. Nemám sluchátka. Dva týdny.


Být dobrým zahradníkem

7. září 2016 v 16:55 | Wnaty |  Téma týdne
Pokud někdo vymyslí přípravek, nebo (ne)technickou vymoženost, díky které bude moci člověk číst myšlenky druhých, jistě se náš svět začne rázem řítit do pekel. Mysl každého z nás je tak pestrá, tak barvitá, že do jejích zákoutí snad ani my sami zabrouzdat nechceme. Asi nejspíše ze strachu z nás samých.

V tomto tématu týdne bych ráda popsala dravost myšlenek a jejich vliv nejen na běžný život člověka, ale i na chod světa. Celou myšlenku budu ilustrovat jako (ne)rozkvetlé pole květin - co každý jistě dobře zná, je těžké sdělovat abstrakci abstrakcí a pro uchopitelnost sdělovaných informací je fajn mít po ruce něco konkrétního.

Sponzorovaný článek

6. září 2016 v 16:37 | Wnaty |  Blogosféra
Na mém blogu se občas může vyskytnou nějaký článek, který bude takzvaně sponzorovaný. Jedná se obvykle o výměnu produktu za recenzi, v případě, že by byl článek napsaný za finanční odměnu, nejedná se o částky, které by mě zabezpečily do konce mého bytí a proto žádám své čtenáře o trochu shovívavosti.

Spolupráce si vybírám, nepřijímám spolupráce, jejichž obsah mě nezaujme a neoslovuji firmy, jejichž produkty by mě neupoutaly.

Každý sponzorovaný článek bude na mém blogu opatřen danou informací, která bude odkazovat na tento text.
Tímto článkem upozorňuji své čtenáře, že se na blogu články tohoto typu mohou vyskytnout a zároveň zde otevírám téma spolupráce firmám. Kdyby byl zájem spolupráci navázat neváhejte mě kontaktovat na e-mail wnaty@windowslive.com a můžeme se domluvit.

Děkuji za pochopení.

Ideální kavárna

4. září 2016 v 23:00 | Wnaty |  Co se jinam nevešlo
Kavárenský povaleč. Když jsem za školou, najdeš mě v kavárně. Když chci strávit příjemnou chvíli s přáteli, budeme spolu sedět v kavárně. Když chci čerpat inspiraci a odpočinout si, kde mě najdeš? V kavárně. Miluju kávu a miluju kavárny. Miluju útulné prostory štěbetající hlasy skupinek návštěvníků, naplněné příjemnou hudbou, prostory provoněné kávou s výlohou plnou chutných dortíků.

Můj kavárenský život začal příchodem na střední školu. Navykli mě na něj spolužáci. Dřív jsem nechápala, jak někdo může utrácet peníze za kafe, které si může udělat doma. Stačilo pár návštěv a hned jsem změnila názor. Nejen že kavárenské Café Latté je mnohem chutnější než rozpustné Nescaféčko, návštěva kaváren se stala zároveň jakýmsi rituálem. Konverzace s přáteli, nenahraditelná atmosféra i inspirativní prostředí, to je to, co krom chuťového zážitku rozpustná káva doma nenabídne.

Kaváren jsem navštívila spoustu. Našly se mezi nimi horší i lepší, ale žádná ideální. I přesto, že nějaké favority mám, stále mají svoje mouchy. V dnešním článku bych tedy ráda popsala, jak by měla dle mého názoru vypadat ideální kavárna. Nebude se však jednat o konkrétní popis, ale o pouze několik bodů, které by ono ideální doupě kavárenských povalečů mělo splňovat. Tak hurá do toho!