Březen 2017

Duel #2 - březen 2017

31. března 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic |  Duely s Wic
Stejně jako koncem února, i koncem března vychází měsíčník, který jsme společně s Wic založily.
V březnovém vydání na mém blogu se můžeš těšit na náš názor na feminismus. Já jsem shrnula, co si pod tímto pojmem máme představit, co si běžně představujeme a vyjádřila názor na to, jak by měly dle mého názoru fungovat feministické skupiny a feministická hnutí. Wic představila několik, dle jejich slov "revolučních" argumentů, které zdůvodňují, proč má na feminismus negativní názor. Tématem pro výtvarný úkol byla tentokrát "Bolest". Já svojí fotkou ukazuji bolest snad z nešťastné lásky. Wic vytvořila emotivní kresbu, která znázorňuje citovou bolest. Ani v březnovém vydání nechybí upozornění na několik (ne)dobrých věcí, tipy měsíce a v neposlední řadě oblíbené písničky za poslední dobu.

Nezapomeň si přečíst březnový článek na Wiciinim blogu zde: http://wic-easy.blog.cz/1703/brezen-s-wnaty-a-wic

Duel #1 - únor 2017

#DIY - punk-rocková džínska

29. března 2017 v 12:19 | Wnaty |  Tvoření
Už od zimy se těším na jaro. Proč? Protože celou zimu jsem navrhovala, chystala i vytvářela bundu, o které už nějaký čas sním a nemohla jsem se dočkat, až ji sklonkem zimy dodělám a na jaře ji pořádně provětrám. Fanoušek drsnější muziky, kreativní duše? Nech se inspirovat a zrealizuj si obdobný kousek i Ty!


Bombardování spamem?

25. března 2017 v 10:38 | Wnaty |  Blogosféra
Dnešní článek zaměřuji na aktuální problém blogu - těžko říct, zda jen mého, nebo celé domény blog.cz. Čtenáře chci varovat, s bloggery se chci poradit, zda se setkávají se stejným problémem jako já a zjistit jak ho řeší.


#DIY - stylové potrhané džíny

18. března 2017 v 1:11 | Wnaty |  Tvoření
Ačkoliv jsem trendem roztrhaných džínů prve opovrhovala, časem jsem si našla několik oblíbených kombinací, ve kterých potrhané džíny nepůsobí jako kdybych právě vylezla z kontejneru, ale naopak vypadají velmi stylově. Moje nejoblíbenější je kombinace s nezvykle síťovanými punčochami, kdy se právě podstata roztrhaných džínů stává základním kamenem celého outfitu.

Avšak, vzhledem k tomu, že obchodníci chtějí za takový roztrhaný kus látky obvykle celé mé jmění, rozhodla jsem se, že zpracuji své staré džíny a vyrobím si tento stylový kousek doma. Však ve výsledku nejde o nic těžkého.