Květen 2017

Duel #4 - květen 2017

31. května 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic |  Duely s Wic
Ani tento měsíc jsme si pro vás s Wic nezapomněly připravit další Duel. V tom květnovém se dozvíte náš názor na to, když děti mají děti. Myslím, že v hlavní pointě našich názorů jsme se s Wic shodly. Naše kreativní počínání mělo tentokrát téma "Vlastní charakter". Každá jsme pojala téma po svém, já vytvořila nějaké náčrty, Wic netradičně složila báseň. Součástí Duelu, jak je již zvykem, jsou samozřejmě i naše tipy a doporučení na hudbu, která nás v posledních týdnech chytla nejvíce. Příjemnou zábavu!

Rozhodně koukni na květnové vydání u Wic: http://wic-easy.blog.cz/1705/kveten-s-wnaty-a-wic

Týden tvůrčího psaní

22. května 2017 v 17:26 | Wnaty |  Co se jinam nevešlo
Ačkoliv jsem se zapřísáhla, že na blog deník psát nebudu, občas nastane situace, kdy se o zážitky z posledních dnů mám tendenci podělit s ostatními. Zejména teď, po týdnu, který mi mnoho dal, po týdnu tvůrčího psaní, což je dle mého názoru dozajista záležitost, která s mým blogem (ne)přímo souvisí.


Pozérství

1. května 2017 v 16:20 | Wnaty |  (Ne)všednosti
Mám kolem sebe tolik pozérů, že mám někdy chuť vydrápat si oči, abych nemusela vidět tu povrchnost okolo mě. Aktuálně je v mém životě všudypřítomná a setkávám se s ní denně. Běžně se jedná o několik rolí, do kterých se lidé staví, které bych v dnešním článku ráda shrnula.

A poznámka na začátek - nezapomínej, že tu nedefinuji pozérství obecně, ale falešné role, kterých se pozéři z mého okolí ujímají nejčastěji.