Duely s Wic

Duel #8 - září 2017

30. září 2017 v 18:00 | Wnaty
S koncem dalšího měsíce přichází vydání další část společné práce s Wic. V tomto, již osmém díle se podělíme o svůj názor na vysokou školu. Ve výtvarné části jsme nyní obě kreslily, tentokrát noční můru. Já vytvořila příšerku, která ji má zpodobňovat, Wic si přičuchla ke graffiti. Ani tento měsíc pak nechybí naše (ne)doporučení na (ne)oblíbené produkty, tipy měsíce, výběr z našich hudebních playlistů, nadále pokračujeme i v novorozené rubrice "To nebo to?".
Zajímá Tě, jak dopadlo naše výtvarné snažení? Upřednostňujeme film nebo knížku? Chceš osvěžit svůj playlist nostalgickou hitovkou nebo orientální energickou písničkou? Tohle a mnohem víc na následujících řádcích!

A pokud máš zájem o ještě víc originálního obsahu, mrkni do zářijového vydání na blogu Wic: http://wic-easy.blog.cz/1709/zari-s-wnaty-a-wic

Duel #7 - srpen 2017

31. srpna 2017 v 18:00 | Wnaty
Ačkoliv tomu sama nemůžu uvěřit, vychází již sedmý díl společné práce s Wic, tedy každoměsíčního Duelu. V tom červencovém jako obvykle nebude chybět názorová část, kde jsme se tentokrát samy sebe ptaly, zda žijeme své sny. V kreativní části jsme se zaměřily na to, co nás dělá v životě šťastné a pokusily se to sdílet výtvarnou formou. Já zvolila médium akvarelové kresby, Wic se vyjádřila fotograficky. Jako všechny Duely předtím, i v tom dnešním sdílíme své doporučení a upozornění na (ne)oblíbené produkty, naše osobní tipy měsíce a písničky, které jsme si za poslední měsíc oblíbily. Do sedmého Duelu nám ale ještě přibyla nová kategorie, ve které si volíme jedno ze dvou zadání. Upřednostňujeme raději venkov, nebo město? Kdo je větší sladkomil? Neotálej už ani minutku a pusť se do čtení! A nezapomeň mknout i k Wic na blog, kde vyšel druhý srpnový díl nabitý dalším zajímavým obsahem!

Srpnový díl u Wic na blogu: http://wic-easy.blog.cz/1708/srpen-s-wnaty-a-wic

Duel #6 - červenec 2017

31. července 2017 v 18:00 | Wnaty
V červencovém Duelu se spolu s Wic podělíme o náš názor na cestování, ve kterém jsme se obě relativně shodly. Naše tvorba tentokrát měla k létu příhodné téma "Bouřka". Já se, jako obvykle snažila vyjádřit výtvarně, malbou a bouřku jsem, řekněme, personifikovala. Wic tentokrát popadla do ruky foťák a vytvořila snímek plný předbouřkové atmosféry, který má pro ní ještě hlubší význam. V článku se jako vždy dělíme o své (ne)oblíbenosti za uplynulý měsíc, dáváme osobní tipy a nezapomněly jsme ani doporučit hudbu, kterou jsme si za poslední dobu zamilovaly.

Červencový díl u Wic na blogu: http://wic-easy.blog.cz/1707/cervenec-s-wnaty-a-wic

Duel #5 - červen 2017

30. června 2017 v 18:00 | Wnaty & Wic
Další měsíc, další Duel. V tom červnovém se dozvíš, jaký pohled máme na to žít v bytě, nebo žít v domě a budeš tak moci porovnat názory člověka, který celý život žil v bytě a člověka, který žil celý život v domě. Pro tento měsíc jsme tvořili výtvory s lesní tématikou. Ode mě to je relativně netradiční kresba, Wic napsala báseň, kde popsala emoce nočního lesa. Jako vždy nechybí ani (ne)oblíbenosti za poslední dobu, naše doporučení na hudbu a nebo tipy, kdy ode mě se dozvíš, jak levně cestovat a od Wic dostaneš tip na působivý český film.

Nezapomeň pak checknout červnové vydání na blogu Wic: http://wic-easy.blog.cz/1706/cerven-s-wnaty-a-wic

Duel #4 - květen 2017

31. května 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic
Ani tento měsíc jsme si pro vás s Wic nezapomněly připravit další Duel. V tom květnovém se dozvíte náš názor na to, když děti mají děti. Myslím, že v hlavní pointě našich názorů jsme se s Wic shodly. Naše kreativní počínání mělo tentokrát téma "Vlastní charakter". Každá jsme pojala téma po svém, já vytvořila nějaké náčrty, Wic netradičně složila báseň. Součástí Duelu, jak je již zvykem, jsou samozřejmě i naše tipy a doporučení na hudbu, která nás v posledních týdnech chytla nejvíce. Příjemnou zábavu!

Rozhodně koukni na květnové vydání u Wic: http://wic-easy.blog.cz/1705/kveten-s-wnaty-a-wic

Duel #3 - duben 2017

30. dubna 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic
Duben končí a s jeho koncem přichází i náš pravidelný měsíčník. Tentokrát se dozvíš naše názory na hraní počítačových her. Výtvarným zadáním bylo pro toto vydání téma "Chuť". Já vystavila kousek ze svých doodles ze sketchbooku, Wic nakreslila místo, kde si uvědomí chuť svého života. V článku jako obvykle nechybí (ne)oblíbenosti nás obou, tipy měsíce a v závěru článku Tě opět čekají skladby, které se v posledních týdnech umístily na předních příčkách našich playlistů. Snad nezbývá, než popřát příjemné počtení!

Neopomeň dubnové vydání na Wiciinim blogu: http://wic-easy.blog.cz/1704/duben-s-wnaty-a-wic

Duel #2 - březen 2017

31. března 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic
Stejně jako koncem února, i koncem března vychází měsíčník, který jsme společně s Wic založily.
V březnovém vydání na mém blogu se můžeš těšit na náš názor na feminismus. Já jsem shrnula, co si pod tímto pojmem máme představit, co si běžně představujeme a vyjádřila názor na to, jak by měly dle mého názoru fungovat feministické skupiny a feministická hnutí. Wic představila několik, dle jejich slov "revolučních" argumentů, které zdůvodňují, proč má na feminismus negativní názor. Tématem pro výtvarný úkol byla tentokrát "Bolest". Já svojí fotkou ukazuji bolest snad z nešťastné lásky. Wic vytvořila emotivní kresbu, která znázorňuje citovou bolest. Ani v březnovém vydání nechybí upozornění na několik (ne)dobrých věcí, tipy měsíce a v neposlední řadě oblíbené písničky za poslední dobu.

Nezapomeň si přečíst březnový článek na Wiciinim blogu zde: http://wic-easy.blog.cz/1703/brezen-s-wnaty-a-wic

Duel #1 - únor 2017

Duel #1 - únor 2017

28. února 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic
Mezi mými oblíbenými blogy se nachází blog Wic. Články této bloggerky mě zaujaly svým pestrým obsahem, sama autorka pak svou pečlivostí a důmyslným plánováním, které se na jejím blogu potažmo pozitivně podepisuje.

Nedávno mi Wic zanechala pod mým článkem komentář, ve kterém mě mimo jiné vybídla k tomu, společně spáchat nějaký projekt. Nezdálo se mi to jako vůbec špatný nápad a tak jsme si začaly mailovat.
Výsledkem našich zpráv je první (a snad ne poslední) Duel. Struktura článku čítá několik kategorií, ve které bude mít každá z nás svůj prostor. Díky tomu docílíme rozmanitosti, ve které by si měl každý čtenář najít to svoje. Zároveň se jedná, řekněme, o výpovědi každé z nás a tak nás mají šanci čtenáři poznat i z jiných poloh. Pokud vše půjde tak jak má, bude Duel vycházet každý měsíc. Seriál poběží současně na obou blozích, za měsíc chceme vytvořit obsah pro dvě originální vydání - jedno na jeden web, proto těm z vás, které content zaujal, doporučuji pravidelně sledovat nejen můj, ale i Wiciin blog.

Ve vydání za únor 2017 se dočteš náš názor na náboženství. Já se ve svém názoru snažila stručně shrnout klady a zápory náboženství a sdělila jak ho vnímám já. Wic pojala téma více subjektivněji a nastínila svůj vztah k různým náboženstvím. Výtvarná složka článku měla zadání "Autoportrét". Já jsem ve své skice vsadila na přirozenost, kterou jsem okořenila špetkou humoru, Wic autoportrét pojala jako monochromatickou kresbu sebe samé. Několik dalších řádků je věnováno (ne)oblíbeným záležitostem, posléze tipům a v závěru článku se můžeš těšit na písničky měsíce, dle našeho vkusu. Tak hurá do toho!

A co zahrnuje Duel únoru 2017 na blogu Wic? Čti http://wic-easy.blog.cz/1702/unor-s-wnaty-a-wic!
 
 

Reklama