Duely s Wic

Duel #12 - leden 2018

31. ledna 2018 v 22:29 | Wnaty
Konec měsíce přináší s sebou přináší také další Duel. Tentokrát poslední. Slavíme roční výročí projektu a vzhledem k okolnostem jsme se spolu s Wic rozhodly projekt uspat. Nemusíte mít ale strach. V budoucnu se můžeme k projektu opět vrátit, nebo vymyslíme něco nového.
V posledním díle sobhájíme proč (ne)máme rády konceptuální umění, v kreativní části jsme vsadily na atmosféru, kterou jsem já sdílela prostřednictvím kresby a Wic prostřednictvím fotografie. Jako obvykle nechybí ani již zažité rubriky.

Pro více obsahu kukni na blog k Wic: http://wic-easy.blog.cz/1801/leden-s-wnaty-a-wic

Duel #11 - prosinec 2017

1. ledna 2018 v 18:40 | Wnaty
Všem čtenářům bych chtěla jménem mým, a s dovolením jménem Wic popřát krásný rok 2018, plný splněných přání a cílů, plný pozitivních emocí, plný kroků kupředu a plný nových životních zkušeností.

Novoroční Duel tentokrát obsahuje naše názory na alternativní medicínu, kreativně jsme vyjadřovaly obyčejnosti života a nezapomněly jsme ani na již tradiční rubriky, ve kterých jako obvykle sdílíme svá (ne)doporučení, tipy, a nabízíme ochutnávku z našeho aktuálního playlistu.

Pro více obsahu mrkni do prosincového vydání na blog k Wic: http://wic-easy.blog.cz/1712/prosinec-s-wnaty-a-wic

Duel #10 - listopad 2017

30. listopadu 2017 v 22:00 | Wnaty
Číslovka Duelu už je dvoumístná! A nový díl je opět nabitý šťavnatým obsahem! Tentokrát líčíme náž názor na aktuální téma, tedy slavení Vánoc. Při tvoření jsme si zavzpomínaly - já si hrála se závěrkou a clonou, Wic s propiskami a papírem. Naše názory, výsledky našeho hraní, ale i mnohem více najdeš v celém článku!

A pokud jsi stále hladový/á po dalším obsahu, checkuj: http://wic-easy.blog.cz/1711/listopad-s-wnaty-a-wic

Duel #9 - říjen 2017

31. října 2017 v 22:22 | Wnaty
Na co se můžeš těšit v již devátém díle Duelu na mém blogu? Tentokrát jsme sepsaly vlastní názory na tělesné modifikace, ve kterém jsme se myšlenkově relativně shodly. Kreativně jsme vyjadřovaly na téma "Tichý společník". Já sepsala pár veršů, Wic popadla do ruky fotoaparát a pořídila efektní snímek. Více obsahu se pak skrývá v již zažitých rubrikách. A pokud bys náhodou ještě neměl/a dost, mrkni na říjnové vydání u Wic na blogu, zde: http://wic-easy.blog.cz/1710/rijen-s-wnaty-a-wic!

Duel #8 - září 2017

30. září 2017 v 18:00 | Wnaty
S koncem dalšího měsíce přichází vydání další část společné práce s Wic. V tomto, již osmém díle se podělíme o svůj názor na vysokou školu. Ve výtvarné části jsme nyní obě kreslily, tentokrát noční můru. Já vytvořila příšerku, která ji má zpodobňovat, Wic si přičuchla ke graffiti. Ani tento měsíc pak nechybí naše (ne)doporučení na (ne)oblíbené produkty, tipy měsíce, výběr z našich hudebních playlistů, nadále pokračujeme i v novorozené rubrice "To nebo to?".
Zajímá Tě, jak dopadlo naše výtvarné snažení? Upřednostňujeme film nebo knížku? Chceš osvěžit svůj playlist nostalgickou hitovkou nebo orientální energickou písničkou? Tohle a mnohem víc na následujících řádcích!

A pokud máš zájem o ještě víc originálního obsahu, mrkni do zářijového vydání na blogu Wic: http://wic-easy.blog.cz/1709/zari-s-wnaty-a-wic

Duel #7 - srpen 2017

31. srpna 2017 v 18:00 | Wnaty
Ačkoliv tomu sama nemůžu uvěřit, vychází již sedmý díl společné práce s Wic, tedy každoměsíčního Duelu. V tom červencovém jako obvykle nebude chybět názorová část, kde jsme se tentokrát samy sebe ptaly, zda žijeme své sny. V kreativní části jsme se zaměřily na to, co nás dělá v životě šťastné a pokusily se to sdílet výtvarnou formou. Já zvolila médium akvarelové kresby, Wic se vyjádřila fotograficky. Jako všechny Duely předtím, i v tom dnešním sdílíme své doporučení a upozornění na (ne)oblíbené produkty, naše osobní tipy měsíce a písničky, které jsme si za poslední měsíc oblíbily. Do sedmého Duelu nám ale ještě přibyla nová kategorie, ve které si volíme jedno ze dvou zadání. Upřednostňujeme raději venkov, nebo město? Kdo je větší sladkomil? Neotálej už ani minutku a pusť se do čtení! A nezapomeň mknout i k Wic na blog, kde vyšel druhý srpnový díl nabitý dalším zajímavým obsahem!

Srpnový díl u Wic na blogu: http://wic-easy.blog.cz/1708/srpen-s-wnaty-a-wic

Duel #6 - červenec 2017

31. července 2017 v 18:00 | Wnaty
V červencovém Duelu se spolu s Wic podělíme o náš názor na cestování, ve kterém jsme se obě relativně shodly. Naše tvorba tentokrát měla k létu příhodné téma "Bouřka". Já se, jako obvykle snažila vyjádřit výtvarně, malbou a bouřku jsem, řekněme, personifikovala. Wic tentokrát popadla do ruky foťák a vytvořila snímek plný předbouřkové atmosféry, který má pro ní ještě hlubší význam. V článku se jako vždy dělíme o své (ne)oblíbenosti za uplynulý měsíc, dáváme osobní tipy a nezapomněly jsme ani doporučit hudbu, kterou jsme si za poslední dobu zamilovaly.

Červencový díl u Wic na blogu: http://wic-easy.blog.cz/1707/cervenec-s-wnaty-a-wic

Duel #5 - červen 2017

30. června 2017 v 18:00 | Wnaty & Wic
Další měsíc, další Duel. V tom červnovém se dozvíš, jaký pohled máme na to žít v bytě, nebo žít v domě a budeš tak moci porovnat názory člověka, který celý život žil v bytě a člověka, který žil celý život v domě. Pro tento měsíc jsme tvořili výtvory s lesní tématikou. Ode mě to je relativně netradiční kresba, Wic napsala báseň, kde popsala emoce nočního lesa. Jako vždy nechybí ani (ne)oblíbenosti za poslední dobu, naše doporučení na hudbu a nebo tipy, kdy ode mě se dozvíš, jak levně cestovat a od Wic dostaneš tip na působivý český film.

Nezapomeň pak checknout červnové vydání na blogu Wic: http://wic-easy.blog.cz/1706/cerven-s-wnaty-a-wic

Duel #4 - květen 2017

31. května 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic
Ani tento měsíc jsme si pro vás s Wic nezapomněly připravit další Duel. V tom květnovém se dozvíte náš názor na to, když děti mají děti. Myslím, že v hlavní pointě našich názorů jsme se s Wic shodly. Naše kreativní počínání mělo tentokrát téma "Vlastní charakter". Každá jsme pojala téma po svém, já vytvořila nějaké náčrty, Wic netradičně složila báseň. Součástí Duelu, jak je již zvykem, jsou samozřejmě i naše tipy a doporučení na hudbu, která nás v posledních týdnech chytla nejvíce. Příjemnou zábavu!

Rozhodně koukni na květnové vydání u Wic: http://wic-easy.blog.cz/1705/kveten-s-wnaty-a-wic

Duel #3 - duben 2017

30. dubna 2017 v 18:00 | Wnaty a Wic
Duben končí a s jeho koncem přichází i náš pravidelný měsíčník. Tentokrát se dozvíš naše názory na hraní počítačových her. Výtvarným zadáním bylo pro toto vydání téma "Chuť". Já vystavila kousek ze svých doodles ze sketchbooku, Wic nakreslila místo, kde si uvědomí chuť svého života. V článku jako obvykle nechybí (ne)oblíbenosti nás obou, tipy měsíce a v závěru článku Tě opět čekají skladby, které se v posledních týdnech umístily na předních příčkách našich playlistů. Snad nezbývá, než popřát příjemné počtení!

Neopomeň dubnové vydání na Wiciinim blogu: http://wic-easy.blog.cz/1704/duben-s-wnaty-a-wic
 
 

Reklama