Speciály

#winteriscoming - oblíbení pomocníci do chladných dnů

4. ledna 2017 v 12:39 | Wnaty
I přes to, že zimu v lásce zrovna nemám, každý rok se těším, až ze šuplíků a skříní vytasím své pomocníky, které mi dokáží chladné dny náramně zpříjemnit. V dnešním článku bych se ráda podělila, kteří to jsou a možná i některé čtenáře inspirovala k tomu, jak mrazivé období přežít v klidu a pohodě.

#backtoschool - tipy co nakoupit a tipy jak si usnadnit a zpříjemnit běžný školní den

30. srpna 2016 v 8:32 | Wnaty
Sklonek srpna. Nastávající školní rok se neodvratně blíží a Wnaty je tu s několika fajn tipy jak se na něj nejen připravit, ale i relativně v poklidu ho přežít. Čti dál a nech se inspirovat!

#studentstruggle - vkusné kousky za pár korun

14. srpna 2016 v 23:33 | Wnaty
Jak už jsme si přiznali v minulém článku, já i Ty - oba jsme prostě socky, co jsou rády, když nějakou tu kačku ušetří. V dnešním článku bych ráda představila několik způsobů, jak lze sehnat velmi pěkné oblečení a doplňky za pár korun. Doufám, že tento článek pomůže nejen těm méně zámožným, ale i lidem, co jen chtějí svůj šatník obohatit o originální a nápadité kousky.

#studentstruggle - osvědčené metody, jak ušetřit peníze

8. srpna 2016 v 15:48 | Wnaty
Prošel si tím každý. Občas chceš něco, na co je potřeba určitá částka peněz. A tu částku je nutné našetřit. V roli studentky je pro mě šetření peněz zcela neodmyslitelnou záležitostí. To si člověk chce udělat hezké prázdniny, nebo se podívat do zahraničí, zajít si ke kadeřnici, nebo si koupit něco na sebe, ale stále má dojem, že je na suchu a nemá z čeho na takovou srandu šetřit. Ruku na srdce, vždycky je. Vždy se v peněžence najde pár drobných, které po nějakém čase mohou dát i pěknou sumu peněz a třeba i splnit sen. V dnešním článku bych se ráda podělila o mnou osobně osvědčené metody, jak tyhle drobné ušetřit, ale i přesto si příliš neutahovat opasek. Článek je určen především pro studenty, ale rozhodně může inspirovat i starší, pokud si musí vystačit s omezeným rozpočtem, ale chtějí si také občas udělat radost.
 
 

Reklama

Rubriky