Zdraví a krása

Moje první tetování

1. února 2018 v 16:01 | Wnaty
Není tomu tak dlouho, co jsem pročítala na internetu články o tom, jak se připravit a na co si dát pozor před a po prvním tetování. Teď, když už sama své první mám, rozhodla jsem se, že přispěji svojí troškou do mlýna a podělím se o vlastní vědomosti, zkušenosti a tipy, které jsem nasbírala od vymýšlení motivu, přes shánění tatéra, samotný proces tetování, až po hojení nové kérky. Věřím, že článek pomůže mnohým, kteří nad svým tetováním teprve uvažují.

Povídání o smoothies + recenze smoothie makeru DOMO DO492BL

7. července 2016 v 17:02 | Wnaty
Smoothie je směs namixovaných surovin, které spolu vytvoří vydatný pokrm v lahvi. Předností má hned několik a já bych v dnešním článku ráda vypíchla ty nejdůležitější. Krom toho bych se ráda podělila o to, jakým způsobem jsem vlastně smoothies přišla na chuť já. Nebude chybět ani pár tipů, které jako začínající smoothiemakerista/tka jistě oceníš! Článek pak zakončím recenzí produktu, který se poslední týden stal součástí mého každodenního života.

Pokud nevíš co na snídani, máš problém s tím, co si brát do práce na svačinu nebo oběd, chceš si uhlídat, co během dne sníš a zda se nepřejídáš, nebo chceš jen načerpat inspiraci, jak proniknout do zdravého životního stylu, neváhej a pokračuj ve čtení!
 
 

Reklama

Rubriky